Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Anyósom elkezdte megszerelni...

Anyósom elkezdte megszerelni a mosógépet. Hogyan állítsam le? Ugye nem rázza meg az áram?

Figyelt kérdés
Az öreglány nem akar szerelőt hívni (egy háztartásban élünk), és elkezdte maga megszerelni. Mondtam neki, hogy kifizetem a szerelőt, vagy ha az nemtduja megcsinálni akkor veszek egy újat. De makacs mint az öszvér. Nem szeretem a vénleányt, de nem akarom, hogy baja essen.
2011. jan. 27. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az új anyósvicc kezdete?? :D:D Mindenképp áramtalanitsátok a gépet, mert hanem a 220 volt megöli, mint a barátnőm édesapját! Az is otthon önfejűen elkezdte szerelni a mosógépet, miközbe a prizába volt dugva, amihelyt a biritást levette és belenyúlt, azonnal szörnyethalt (igaz, ez már 5 éve volt, de igaz)! Ügyelj a mamóra, nehogy hülyeséget csináljon, és amihelyt lehet, hivj szerelőt!!! De SEMIKÉPP NE LEGYEN A GÉP ÁRAM ALATT!!!
2011. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy "vénlány" maga kezdi szerelgetni a mosógépet, az már csak tudja, hogy előtte ki kell húzni a vezetéket a konnektorból. Ha nem, akkor ott baj van.
2011. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áramtalanítsd a gépet. Aztán meg kezdj el nézelődni, milyen árban vannak az új mosógépek.
2011. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem csíped az anyóst akkor nem kell kihúzni :D
2011. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja ! Amúgy mi a baja a gépnek?
2011. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyüjtsél új mosógépre és olvasd el az újra élesztés szabályait!
2011. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!