Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit jelent, ha hetet villog...

Mit jelent, ha hetet villog az indítógomb, de nem indul el a Whirlpool mosogatógép programja?

Figyelt kérdés
Már 10 éves,ADP 232 S WH. a típusa,de nincs meg a leírása.Nagy lehet a baj? Tönkrement valami? Érdemes rá költeni? Holnap azért megkérdezek egy szerelőt,de nem szeretném ha átvágna! Ha tönkrement,milyen mosogatógépet érdemes venni,ami energiatakarékos és megbízható?
2011. jan. 2. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A neten találtam egy szervízfüzetet ehhez a típushoz, az alapján a 7 villanás - szünet - 7 villanás azt jelenti hogy "flow meter failure", vagyis a bemenő vizet mérő/érzékelő alkatrész hibás. Közelebbit nem tudok mondani, esetleg emailben átküldhetem az angol nyelvű pdf-et.
2011. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Közben találtunk egy dugulást a szűrő alján és most már rendbe jött.
2011. jan. 9. 19:39
 3/3 anonim válasza:
Szia! Angol nyelvű PDF-t nekem emailben, légyszi, nagyon sürgős!!! lilizmom@gmail.com
2012. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!