Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ariston Velis Pro 80 típusú...

Ariston Velis Pro 80 típusú bojlert hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni. Eddig gázbojlert használtam világ életemben. Most villanybojlert kellet hogy feltegyenek. Ariston Velis Pro 80-at vett a tulaj.

2-en lakunk. Elmegyek elsőnek fürdeni majd 15perc után hideg víz folyik.

Mit kell rajta beállítani?

Hogyan tudom a WiFi funkciót beallitani rajta?

Örülnek ha valaki akinek van/aki ismeri segítene nekem.

Köszönöm szépen.



tegnap 12:09
 1/1 Szirty ***** válasza:

Nézd át a használati utasítását.

De szerintem itt mással lesz a gond.


Nem tudom a "gázbojler" alatt te mit értesz, de ha gáz üzemű átfolyós vízmelegítőt, akkor az a helyzet hogy abból "végtelen" mennyiségű meleg vizet lehet engedni.


A villanybojler ezzel szemben tárolós. Tehát az űrtartalmának megfelelő mennyiségű vizet felfűti 5-6 óra alatt a beállított hőmérsékletre és abból a mennyiségből lehet gazdálkodni.

Ha az elfogy, akkor jön a hideg víz.


Ha te 15 percig engeded a meleg vizet, akkor valószínűleg elhasználod belőle mindet.

tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!