Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért jegesedik a hűtőszekrény?

Miért jegesedik a hűtőszekrény?

Figyelt kérdés

Mármint nagy hűtő van az albérletemben, vagy hogy hívják ezt, bérelt lakásomban, és amikor beköltöztem, ki volt húzva, ami kissé meg is lepett, gondoltam, már rég nem lakott a lakásban senki, aztán én meg persze bedugtam, örülök, hogy működik, de a nagy hűtőszekrény közepén, mintegy a hasa magasságában jég kezdett felgyűlni, és a dolgok is túl hidegek voltak nekem, úgyhogy lejjebb vettem az erősségét, és a legalacsonyabbra raktam, így is elég hideg...


Aztán egyszer csak, kb. fél évvel később egyszer csak hallottam egy nagy bummot, nem tudtam, hogy honnan jött, amíg ki nem nyitottam a hűtőt, és fel nem tűnt, hogy a belső hátára gyűlt elég nagy jégtömb egyszer csak leesett és letört, ledőlt, annak volt nagy bumm hangja. Két hatalmas jégtábla lett belőle, betettem a mosogatóba, hogy olvadjanak le, így is történt, de még mindig nem értem, hogy miért jegesedik, pláne pont a közepén?



okt. 24. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott van a hűtőcsöve. Rossz az a masina, azért volt kihúzva. Te is húzd ki rendszeresen, engedd le mindig, a tulaj meg kenje a hajára.
okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!