Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Airfryert szeretnénk vásárolni...

Airfryert szeretnénk vásárolni. nem ismerjük, soha nem volt ilyenünk korábban és lemaradtunk a nagy bevezetési promó - lázról. szűk a keret, mégis jó terméket szeretnénk választani. mire kell figyelni h ne vackot vásároljunk? ?

Figyelt kérdés

tegnap 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem van, nem tudok rá rosszat mondani, bevált, elég nagy is. Ár-érték arányban is jó.

tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is philips van, de már lassan 10 éve. A legalapabb gép, egy időzítővel (az a mechanikus, végén csengetős ami a mikrókon is van) és egy hőfok állítóval. Se kijelző, se programok, semmi. Ha létezik még ilyen gép amiben nincs semmi okosság, akkor olyant vegyetek. Nem nagyon tud elromlani.

A méretre figyeljetek! Ha 1-2 embernél többre kell kaját készíteni akkor a átlag méretű gépek kevesek. Ha van légkeveréses villanyos sütőtök és tényleg sok emberre kell sütni akkor nem éri meg airfryert venni. Ezek ugyanis kicsi légkeveréses sütők. Arra tényleg kiváló hogy ha 1-2 emberre kell megsütni két marék hasábkrumplit meg néhány halrudacskát.

tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy lidlis van, teljesen jó. Kis adagokat gyorsan el lehet benne készíteni.
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megbízhatóságról nem tudok írni, de amíg működnek, addig igazán nincs jelentősége a gyártónak és a szolgálatatások közötti eltérésnek. Nekem pl. egy román van egy éve, hibátlanul működik.

A méret lehet esetleg érdekes, de ezeket alapvetően nem 4 gyerekes nagy családra tervezik, hanem legfeljebb 1-2 fős háztartásra.

Működése ugyanolyan, mint a légkeveréses sütőé, csak kis adagoknál sokkal gazdaságosabb.

Van olyan, amelyiken csak hőfokot és percet tudsz állítani, a másiknál egy csomó program, aszerint, hogy mit akarsz sütni benne. DE az is csak hőfokot és időt állít. És nem szentírás, hogy módosítás nélkül is jó.

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!