Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Philips PowerPro Compact...

Philips PowerPro Compact porszívónál normális, hogy a szívás elején hangot ad ki, vagy ha befogom a cső végét, olyan mélyebb hang ffoop vagy hasonló..? A szűrő frissen cserélve, mert már ideje volt.

Figyelt kérdés
Nem sokat porszívóztam vele, őseim meg ilyenre nem figyeltek.
szept. 17. 18:03
 1/5 Zzzoli ***** válasza:

Igen normális.

Amikor a csövet befogod kinyit a rugós légbeszívó szelep hogy elkerülje a motor hirtelen túlmelegedését.

szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Érdekes, és akkor ilyenkor máshonnan szív be levegőt, ha jól értem?! Ha igen, akkor honnan szív be levegőt ilyenkor?
szept. 18. 06:48
 3/5 Zzzoli ***** válasza:
A légkörből :-)
szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván, de úgy értettem, hogy a porszívón hol az a hely ahol beszívja. Gondolom hátulról vagy a elölről, a porgyűjtő részről szívja be, mert ott van szűrő, hanem valami más résen..
szept. 18. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
AZtán lesz még felesleges zagyva kérdésed.?
szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!