Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klíma vízes mosásához van e...

Klíma vízes mosásához van e ötletes eszköz vagy csak az az arra kitalált nem olcsó készülékek a megoldás amit kb.max évente használnék?

Figyelt kérdés
Hívd a klímaszervizt választól eltérő választ várok. Amikor már nem kell pecsét egyébként most volt kis vegyianyag befuvás majd kis permetezővel leöblítés és kész 15e. Amikor elment én gőzzel még átfújtam, arra gondolok úgy 2 évente a vegyszeres kezelés után olyan középnyomású vízzel kellene átmosni persze mosózsákos takarással és a mókuskereket a ventilátort is azzal kell megtisztítani. Tudom erre vannak kitalált készülékek de egyébként símán vékony tömlőn vezetékes vízzel is megoldható lenne olyan szabályozható pisztoly kellene a tömlő végére ami lapos fúvókával rendelkezik tehát nem körkörösen porlaszt és szabályozni lehessen a vízsugár mennyiségét ugyanis 4-5 atm nyomással dolgoznak ha jól olvastam az erre kitalált készülékek is. Van magasnyomású mosóm is azt tudom erre nem jöhet számításba.

#klímatisztítás #klímatechnika #Klíma vízes mosása vegyszeres kezelés után
aug. 16. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Víííízes?
aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a helyeírási segítséget! 😉
aug. 16. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak kérdeztem. :)
aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gőztisztitóval takarítottam, de előtte kell valami vegyszer, ami a megtapadt port fellazitja.
aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen valami jófajta vegyszer kell a gombák és a penész miatt is a hatékonyabb tisztításnál kell állítólag nagyobb nyomású viz videókat láttam is, nálam még nincs felrakófva a mókuskerék de állítólag ahhoz kell a nagyobb nyomású vízes mosás majd a vegyszer persze akkor is kell. Bosch és hasonló készülékeket hoz erre a google kereső nyilván a profi szervizeseknek azzal is illik dolgozni de szerintem vezetékes vizzel akár kicsit melegvizzel egy ügyes lapos vízsugaras dologgal is lehetne helyettesíteni de lehet hogy meg is fogom csinálni vannak elképzeléseim rá.
aug. 16. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gőztisztító mellett a kocsihoz való bogároldó vegyszer egész jol bevált😅
aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vagy befektetek egy ilyenre ez nem egy horibilis áru valami esetleg valaki tud e véleményt róla?

[link]

aug. 16. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!