Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van olyan mobil-klíma, ami ér...

Van olyan mobil-klíma, ami ér is valamit?

Figyelt kérdés

Régen vettem egyet, de csak annyit ért mint egy sima ventilátor, nem lett hűvösebb tőle.


Albérletben lakom, és márciusban elköltözök, ezért csak olyan klímába invesztálnék, amit el tudok majd vinni.


Panel 1. Emeleti 2 szobás lakás (52 nm) és 30 fok van bent, erre keresnék megoldást.

1 beépített erkély van, nyitható ablakokkal.


Köszönöm előre is!


júl. 13. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mobilklímát kell venni, nem léghűtőt. Van hozzá ablaktömítés készlet, meg minden
júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
76%

#1 azt kerdezte, persze tevedesbol vehetett sima leghutot, vagy kicsiket hazudtak gyartok es/vagy eladok


egy mobil klima is ami mar er is valamit nem igazan olcsobb mint egy szerelt ketegyseges klima


es valoban elrontani ellehet egy jo mobil klimatnis rossz szerelessel, itt hutesre gondolok hatekonysagara nem hogy fizikailag kara lesz de az is kovetkezhet belole

júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De sokan úgy hirdetik azt a szar léghűtőnek csúfolt valamit hogy klima, ezért fellehetne jelenteni őket a fogyasztók megtévesztése miatt.

Én használtam mobil légkondit , bizony jó volt az nagyon.

AZ igaz hogy a split klima sokall jobb és hatásosabb, mert most már az van.

Nekem egy szobát lehűtött rendesen.

Én megtudtam oldani hogy egy új kéménybe nyomta ki a meleg levegőt.

júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!