Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vape konnektoros kombinált...

Károm Kodály kérdése:

Vape konnektoros kombinált szúnyogírtót tudom _egyszerre_ használni párologtatós folyadékkal _és_ lapkával is?

Figyelt kérdés

Ti. kicsit fel szeretném "turbózni" a hatását...

Egy kb. 10-15 m2-es szobában használom, egyenlőre _csak_ folyadékkal, de meglátásom szerint nem döglenek ki elég gyorsan a 𝑸va csípőszúnyogok -- és ez sajnos nem azt jelenti, hogy cserébe sokáig szenvednének. ☹️ Ráadásul a többségük még időben megszökik/elmenekül.


Több készüléket pedig sajnos már nem tudok venni : A DM-ben folyamatos készlethiány van belőle, ha hetek múlva be is érkezik belőle egy kevéske, azokat mire a munkából szaladva be tudok esni az üzletbe, már mind elkapkodták.

😓

Csak egyetlen készüléket sikerült megkaparintanom a szezon legelején, de akkor legalább vettem hozzá 4 üvegcse párologtatós folyadékot és 240 lapkát.



#szúnyog #Vape #tigrisszúnyog #csípőszúnyog #isten szégyene #a természet szégyenei
júl. 10. 07:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, használható a kettő együtt egy készülékben, minden további nélkül.
Igen, de a lapkát szükséges lesz valamivel leszorítani/hozzáfogatni a fűtőaljzathoz.
Nem, sajnos nem használható a kettő egyszerre. ☹️
2 szavazat
 1/1 anonim válasza:

Én nem használnám, ez dupla adag neked is főleg egy akkora helyiségbe amibe talán nem is lenne szabad használni.

Nekem a kék (talán raid) dobozos lapka az egyetlen ami bevált évek alatt.

júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!