Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrény széle rázhat meg ?!

Hűtőszekrény széle rázhat meg ?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég a kislányomnak kerestem a kaját a hűtőbe és annyira tele volt a kezem hogy a bal kezemmel csukni akartam be a hűtőt de közben az oldalsó részéből kiakart esni a víz így gyorsan hirtelen a kis ujjammal vissza nyomtam a vizet hogy ajtót meg tudjam csukni de mintha a széle vagy az a gumis része meg csipet volna, azóta fáj a kisujom meg itt a csuklom része.

Szerintetek olyan nagyon meg rázott volna?

Én azt hittem hogy azok a részek nem ráznak.

Szerintetek forduljak vele orvoshoz?

Vagy várjak egy kis időt mêg ne adja isten rosszabb lenne, sajnos pánik betegségbem is szenvedek nyugtatót kell szednem és nem tudom hogy mit csináljak most. Köszönöm ha válaszoltok.


jún. 29. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ezt is te kérdezted?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Biztos, hogy nem csak bemeséled a dolgokat? Ha ennyi veszélyesnek tűnő eszköz van abban a házban, lehet ki kellene hívni egy szerelőt és felülvizsgálni mindent.

jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Éppen meg,de valószínűbb hogy valami ideget érintettél.
jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem szedd be a nyugtatókat továbbra is.

Ha a hűtő rázna, azt biztosan tudnád hogy az volt.

De mivel mi innen nem tudjuk neked megvizsgálni, valakit oda kell hívnod a helyszínre hogy megtegye. Bármi okozhat problémát, lehet a hűtő hibája, esetleg egy rossz hosszabító amibe be van dugva, egy lógó konnektor, vagy kontakthibás vezeték, hibás földelés, ajtóval odazárt kábel, megolvadt szigetelés, rossz bekötés vagy elcserélt vezetékek, korrózió, ázás, stb., vagy akár több hiba is egyszerre.

Tegnap egy ügyfél hívott, hogy nem érti mi lehet, a ház egy részében nincs áram. Ahogy beszélgettünk a telefonban, próbáltam kérdéseket feltenni hogy hátha kiderül valami, de eléggé türelmetlen volt, és kibökte, hogy nem tudnék-e elmenni, mert sürgős lenne, a pincében ott vannak a kazán szerelők, és nem tudnak dolgozni áram nélkül. Ekkor csak egy kérdést tettem fel neki. Használtak fúrógépet? Mondta hogy igen, éppen fúrtak, és egyszercsak sötét lett... :)

Ezt csak arra akartam példaként felhozni, hogy nem mindig feltétlenül egyértelmű a helyzet, egy laikus számára meg pláne.

jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek olyan nagyon meg rázott volna?"

Ezt mi tudjuk?

jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!