Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan lehet kivenni az...

Hogyan lehet kivenni az Electrolux sütő polctartó rácsát?

Figyelt kérdés

Vettünk egy új Electrolux sütőt, amit nem tudunk beüzemelni, mert az oldalsó rácsot egyszerűen nem tudjuk kivenni.

Néztem videót is, abban kb csak kiemeli, mi meg akárhogy feszegetjük nem mozdul. A használati utasítás szerint eltávolítható és első használat előtt ki is kell venni.

Valakinek van ilyen tapasztalata, van esetleg valami trükkje? 🙈



#sütő #Electrolux #Polctartó rács
jún. 25. 20:06
 1/2 Törpilla57 válasza:
Nem tudom milyen az Electrolux tűzhelyed? Azért is kérdezek rá, mert nekünk az előző, az kombinált Electrolux volt(főzőrész gáz, sütő villany), és ki lehetett venni a polcokat. Már többször írtam itt, hogy rendkívül meg voltam vele elégedve, de mivel megszüntettük a társasházunkban a gázt, ezért vennük kellett egy fent-lent villannyal működő tűzhelyet. Az Electrolux "testvéré"-t vettük, AEG tűzhelyet és ledöbbentem, hogy ebben már nem vehetők ki a polcok. Sajnos, mert a tisztítás sokkal macerásabb és kevésbé hatékony...Miért kell elrontani azt,ami jó? ezt nem értem.
jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Törpilla57 válasza:
Hurrá! "kösz" a lepontozást. Tanultam belőle. Kiszállok a válaszadásból...
jún. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!