Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép programok közül...

Mosogatógép programok közül az "automata program" az hogyan (tudja) érzékelni hogy mennyire piszkosak az edények, tányérok stb amihez tudja állítani a programot(hőfok, idő, stb.)?

Figyelt kérdés
Van akinek ez a program vált be?

jún. 25. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Van mikor azt használom és nagyon jó.
jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

"az hogyan (tudja) érzékelni hogy mennyire piszkosak az edények"


Elvileg a vízben méri, hogy mennyire lesz koszos. A pontos elvet nem tudom. Talán valami optikai szenzor.


Sajnos nem tudok nyilatkozni, mert van egy egyébként márkás mosogatógépem ezzel a funkcióval, de ezzel vagy enélkül kalap szar az eremény. Legutóbb a kosara is elhajlott...

jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.

Milyen márka?

Én 21 év után vettem a 2. Bosch-t.

Hibátlan mindkettő.

jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

3. Siemens iq500, de olyan amit már lengyeleknél csináltak.

Boschban mosógépet vettem, az szépen mos, csak az informatikusok voltak kicsit hülyék, és a program csinál néha lehetetlen dolgokat.


Kicsit offolok, de legalább valaki jót nevethet rajta:

<off>

1. Egyes programoknál ha leveszem a centrifugát, azt jeletni, hogy nem centrifugáz és kész. Ezt ávrnám mindenhol, de másik programoknál (pl gyapjú) egyszerüen leáll, benne hagyja a vizet, és a végén kézzel kell átállítani öblítés + centrifuga "0" sebességen. Vicc.

2. Egyszer nem kapott a hálózatból vizet, kirakta a hibajelet, és elindította a szivattyút. Amikor rányitottam a vizet, engedte be a szelepen, és mindjárt pumpálta is ki a csatornába. Nem lehetett nyugtázni, ki kellett egyszer húzni.


Egy másik ilyen esetben simán elkezdte a mosási ciklust szárazon víz nélkül, amit 40 perc után vettem észre.

</off>

jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!