Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Túlfeszültség védő kültéri...

Túlfeszültség védő kültéri használatra létezik?

Figyelt kérdés
Ilyen dugalj szerű megoldásra gondolnék elsősorban. Vagy hatásosabb, ha a villanyóránál a megszakítóknál építenek be ilyet?

jún. 9. 08:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10 Sajnos a biztosítókkal manapság nincs tól jó tapasztalatom, minden fűszálba belekötnek. De nyilván nem ártana ha lenne.


Te milyen túlfesz védelmet javasolnál ami megfizethetőbb?

jún. 9. 10:30
 12/17 anonim ***** válasza:

"Te milyen túlfesz védelmet javasolnál ami megfizethetőbb?"

Mihez képest megfizethetőbb?

Elektromos autó töltő esetén, a kollégámnak kinyíródott a kocsiban egy panel, a hivatalos szerviz ajánlat másfél milla fölött szólt a cserére.

Ehhez képest bármi megfizethetőbb lehet.

Én most fogok telepíteni neki védelmet, plusz földelővel.

jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"És a belső egységét nem véded?"


#7 A klímás valamiért úgy oldotta meg, hogy kívül a kültéri mellett fent van egy lengőaljzat és abba van bedugva a klíma... Kicsit fura megoldás nem? Amikor ki van húzva olyankor a kültériben és a beltériben sincsen áram, így akkor gondolom össze vannak valahogy fűzve, de én sajnos ehhez nem értek. Ezt általában nem így szokták megoldani ugye jól sejtem..?

jún. 11. 04:30
 14/17 A kérdező kommentje:
Nappal majd csináljak róla képet?
jún. 11. 04:33
 15/17 anonim ***** válasza:

"Amikor ki van húzva olyankor a kültériben és a beltériben sincsen áram, így akkor gondolom össze vannak valahogy fűzve, "

Még szép. Egyébként hogy működne külön a kettő?

jún. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"#6 Köszönöm a választ!"

Ismét igazolódott elméletem, miszerint a Gyakorin a rossz válaszokat köszönik meg. :D :D :D

jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Látom, Kérdező, nem értetted, ami előző kérdésedre volt írva, hát gondoltad, megkérdezed még egyszer, hátha mást mondanak. :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztar..

jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!