Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tudnám kideríteni a...

Hogyan tudnám kideríteni a megjegyzésben szereplő porszívó szívóerejét?

Figyelt kérdés

[link]


Akármelyik termékadatlapon nézem, nincs feltüntetve.


jún. 8. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
gyártói oldalon! Ha ott sem adták meg, akkor sumákolnak..., ne vedd meg
jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ott is néztem, manualban is, de nem találtam.

Azért az Einhell szerintem annál jobb/megbízhatóbb márka, hogy kerülni kelljen.

jún. 8. 09:46
 3/5 Szirty ***** válasza:

Előrébb lennél azzal ha tudnád hogy egy porszívó mekkora nyomáskülönbség mellett mekkora légmennyiséget képes megmozgatni?


A motor által felvett villamos teljesítmény ugyanis (a veszteségeket leszámítva) ezt a kettőt hozza létre.

Ráadásul ez a kettő kvázi ellentétben van egymással. Ha az egyik kicsi a másik nagy és viszont.

jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám kideríteni a megjegyzésben szereplő porszívó szívóerejét?"

Kipróbálással.

Vagy megrendeled online, és 14 napig játszhatsz vele mielőtt visszaküldenéd, vagy elmész egy üzletbe ahol kapható és ott kipróbálod. Én az enyém úgy választottam, hogy elmentem a MM-ba.

jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3: Kíváncsi vagyok, és ha kielégítem a kíváncsiságom, akkor előrébb vagyok.


#4: Kipróbálással sem fogom tudni a számszerűsített szívóerejét (Pa), de köszi a tippet!

jún. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!