Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Házi vizmű, ugy hallottam...

Házi vizmű, ugy hallottam nehezen indult, csak zúgott pár másodpercig aztánn elindult fel is termelte vissza a vizet, nyomást , aztán már azóta használtam az előbb is reggel, most jó minden. Mi baj lehetett?

Figyelt kérdés

Van úgy , hogy pl kevés volt a hálózati áram és amiatt volt ez?


(De viszont nem vettem eszre a mosdóban, hogy gyengébben világított volna a lámpa?)


(Elpumps) 1300



máj. 30. 07:10
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Ha nehezen kapta fel a vizet (mert például levegős lett), annak is van egy sajátos hangja, ezért nehéz így elképzelni, milyen zúgásra gondolsz.
máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zúgott, búgott a Motor.
máj. 30. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha levegős akkor nem búg hanem megy rendesen.

Talán inkább szorul már valamelyik része és azért indul nehezebben, aztán meg bejáródik.

máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer volt nálam javítás egy szivattyú.

A finom homok belement a csapágyba és megszorult.

Nem akart a gazdája rá költeni ezért én féktisztítóval kimostam, kapott új zsírt és azóta is úgy használja. Ez kB 4 éve volt.

Neki is így kezdődött, hogy néha-néha csak búgott, aztán már csak búgott és el sem indult.

jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!