Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baj a mikrohullámú...

Mi lehet a baj a mikrohullámú sütőnek?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam és csak hangosan zúgott, gyorsan ki is kapcsoltam, majd újra bekapcsoltam ismét zúgott, így hát kikapcsoltam és harmadjára már nem indul el se kép se hang. Mi lehet a baja? A lámpa se világít benne. Elötte teljesen jól működött a mikró.

2023. dec. 3. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Elromlott,vegyėl másikat mert javíttatni nem éri meg.
2023. dec. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Zárlatos a trafó, és kiégett a biztosíték. Ne javítsd házilag, mert veszélyes a mikrohullám, és a pár ezer volt feszültség is.

Vegyél másikat.

2023. dec. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írják, csere, még nem késő egy újat kérni a Jézuskától.
2023. dec. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasgatom a kérdéseket és felfigyeltem valamire. Nem tudom másnak is feltűnt-e, vagy csak én vagyok ilyen figyelmes:

Minden készülék az elromlása előtt jól működött!

🤷‍♂️

2023. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lehet, hogy csak zárlatos lett benne a nagyfesz. dióda, utána kinyomta a primer olvadóbiztosítékot.

1-2 ezer forintból megjavítod, nyilván értesz hozzá, hiszen azért kérdezed.

A benne lévő feltöltött kondenzátor sem csap agyon, mert előbb jól kisütöd.

2023. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kondit nem bő olajban kell kisütni!
2023. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!