Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mik a tapasztalatok a Karancs...

Mik a tapasztalatok a Karancs márkájú gáztűzhellyel?

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy ez nem elektronikus eszköz, de nem találtam más katégóriát, amiben beleillene.)

Szóval ez milyen márka? Megbízható? Ha valakinek van ilyen, elégedett/elégedetlen vele?


2008. jan. 7. 16:23
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekünk olyan van és semmi baj nincs vele. Villanyos a sütő része és jó...
2008. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jó áru, a gázszerelő is ezt ajánlotta. nagyszüleimnél már több, mint 20 éve szolgál. nem is tervezik a cseréjét...
2008. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem több, mint 20 éve van "Karancs Kombim", tulajdonképp semmi bajom vele! Az elektromos sütője különösen jó. Csak az "öngyújtója" nem működig már régóta.

"rotfusz"

2008. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
nekünk is olyan van, már több, mint 14 éve. Még az "alul felül gáz". Szinte semmi baja. A sütő része néha rosszalkodott, de nem volt vészes. Szerintem jó kis márka! Főleg az újabbak, ami alul már villanysütős!
2008. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 18 éves, és eddig felül a legkisebb "égővel" volt gond...
2008. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A miénk 20 éves, szintén "alulfelül" gáz. Ennyi idő alatt volt vele néha probléma, de a szaküzletben még mindig lehet hozzá kapni mindenféle alkatrészt emberbarát áron és nem kell hónapokat várni az utángyártott cuccokra és tízezreket fizetni érte!
2008. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
85%
20 éves van nálunk és csak takarítani kell:)
2008. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint újakkal, vagy a klasszik szocival?
2020. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk is Karancs van, a régi barna, fogalmam nincs hány éves de már régebbi mint amennyi ideje szüleim itt laknak. Kb 30+ éves fixen, folyton használjuk napi szinten de még sosem látott szerelőt.
2022. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!