Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Háztartási kompresszor?

Háztartási kompresszor?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata (aki valóban használt is már ilyesmit) háztartási sűrített levegős kompresszorhoz?

Elektronikai cuccokhoz kellene.

Valami kissebb teljesítményű hogy PS-ből, PC-ből ès laptopból kifújkálni a port.

Akkus nyilván előnyben, de van itthon hosszabìtó szóval az se baj ha kábeles.

Rákeresni èn is tudok de sosem használtam ilyesmit, nem tudom melyik márka vagy bolt lenne elèggè megbízható.

Előre is köszönöm.


2023. szept. 26. 12:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

1 bárral mit fújkálsz te okostojás!??!

Eddig 3 válaszból 3 orbitális baromság... szerintem ne szólj hozzá többet...

2023. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Régi porszívókon volt levegő kimenő csatlakozó. Ha van olyanod, egy próbát megérhet.
2023. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a sűrített levegő spray-ben nagyon kevés a nyomás a szűk kilépő cső miatt. Eszterga gépeknél is 2Bar szokott lenni a nyomás a levegőpisztolyoknál. Pont az olyan hülyék miatt akik feldugják a másiknak.
2023. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12-nek


Talán ETA porszívókon volt olyan, de talán nagyanyám rakéta porszívóján is.

2023. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
Na a kis 25 literesek pont az ilyenekre van kitalálva, hobbira nagyon jók.
2023. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sose felejtem el, szomszéd kis srác szólt, hogy amióta az apja kitakarította a számítógépét, 5 másodperc után leáll.

Na jó, nézzük meg. Levettem az oldalát, biztos csak egy csati kimozdult.

Aha, 2 elkó hiányzott 😅 az alaplapról. Lehetett látni a letört lábakat.

Szóval nem csak hogy felesleges az erős levegő, hanem káros.

2023. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a villamos gépek, berendezések karbantartási technológiájában úgy van benne hogy kifúvatás kisnyomású száraz sűrített levegővel.

Ha nincs a kopresszoron olajleválasztó akkor teleköpködi olajpárával. Valamint a tartályban a kicsapódó párát is magával viszi a levegő és azt is befújod a takarítandó gépbe.

Ezért jó a ventillátoros (porszívómotoros) fújó amit 2-es is írt. Nálunk a rendszergazda olyannal takarítja a számítógépeked. Meg múltkor a tesco előterében láttam, hogy a bankautomatát is ilyennel takarította a srác. Nem kell hozzá egy konnektoron kivü semmi. Sem pisztoly, sem tömlő... és ugyanazt a levegőt fújja rá a gépre amiben van a gép, vagyis nem okozhat semmiféle kicsapódást sem.

2023. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1 Bar nyomás bőven elég, és ezek a kis porszívómotoros gépek még a fél Bar-t sem tudják, nem a nyomás a lényeg értsétek már meg.

Nem traktor gumit akart a kérdező felfújni.

2023. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!