Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépbe került egy tárgy...

Mosógépbe került egy tárgy amit szeretnék kivenni de megy a mosás hogy tudom kinyitni? (Most szünetre raktam)

Figyelt kérdés
Benyomtam a szünet gombot de ettől még kinyitni nem tudom hiszen benne van a víz. Mit csináljak hogy a víz eltűnjön és kinyissam de a gép se menjen tönkre?
2023. aug. 30. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A csövet tedd a lefolyóba kiereszti a vizet, kapcsold ki a gepet . 2 perc mulva kinyithato, ezutan újra moshatsz vagy centrizhetsz .
2023. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki. Pár perc után kiold az ajtózár.

Vagy vidd a vízleeresztő funkcióra, ha van rajta.

Az egyes ötletét is megpróbálhatod, ha szabadon van a cső. Nálunk pl. beépített, nem lenne kivitelezhető

2023. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Van szivattyús program, tedd arra - nem tudom mi a pontos neve, minden gyártónál más és más. Vagy tedd centri programra, az úgy indul hogy indítja a szivattyút és kiszívja a maradék vizet. Miután kiszívte a vizet, de még nem indul a centrizés kapcsold le és várd meg amig kiold a zár.
2023. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!