Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért van az, hogy hiába...

Miért van az, hogy hiába öntök sok öblítőt a mosógépem adagolójába, mégsem lehet a ruhákon érezni, sőt a ruhák is olyan durva, kemény tapintásúak?

Figyelt kérdés
Zanussi mosógép, fél éve vettem, a réginél nem volt ilyen probléma.
2008. dec. 26. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak hígítva öntsed az öblítőt, azt is csak annyit, hogy ne lépd túl a maximum jelet!Attól, hogy többet öntesz a gép nem tudja feldolgozni csak tönkreteszi.Egyébként a mai mosószerekhez nem is igazán muszáj öblítő önmagukban is nagyon jó illatuk van és ha jó a gép és rendesen kiöblíti és nem füstös helyen(cigarettaszag)szárítód,alapból jó lesz az illata.Egyébként írja a gép papírja mennyi öblítőt ajánl.

Lehet inkább másik mosószerrel kellene próbálkozni mert attól is lehet rossz tapintású nem mindig a drága a jó(nekünk a Tomi vált be, színesekhez meg a folyékony változata, mi semmit nem szoktunk előre lötykölni mégis tiszta lesz minden), a folyékonyhoz biztos nem kell semmilyen öblítő!

2008. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előfordulhat, hogy a gép rosszul önti be magának , már mosás közben az öblítőt és azért nem érződik a hatása. a gép hibája, nézesd m,eg szakemberrel. Én is sokat szoktam tennilk mert szeretem az illatokat és 7 év alatt nem ment tőle tönkre a gépem. ( Siemens)
2009. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia

Az én tapasztalatom az,hogy kevésbbé intenziv illatú mosóport használok, fontos az öblitö minősége! Soha nem higitom inkább kevesebbet használok belöle!Meg kell tapasztalni melyik mosopor melyik öblitővel jó!Én pl egyszerű tescos folyékony mosoport használok,méregzöld silán öblitővel!Tökéletesen bevált,még 2 nap mulva is meg meg érzem a ruhán az illatot!És tisztára mos az is!

2009. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!