Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a klímát hogy mikor alszok egy-két óra múlva automatikusan kikapcsolódjon?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen beállítás? Most szereltettem be egy gree klímát, és nézegetem a beállításokat, van egy olyan opció, hogy sleep, nem tudjátok az mit jelent? Van lehetőség olyan beállításra hogy pl beállítom, hogy 1,2 vagy 3 óra múlva automatikusan kikapcsoljon?

2022. júl. 14. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik készülék másmilyen. De biztos adtak hozzá használati utasítást, amiben ezek le vannak írva.
2022. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sleep- alvás-

Igazán ajánlatos átolvasnod a kezelési utasítást.

2022. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki úgy, hogy 26 fokra állítod és éjszakára a sleep gombot megnyomva használod.

Először megjelenik a fülhallgató és az auto felirat, a második gombnyomásra eltűnik az auto felirat és marad a fülhallgató.

Pár másodperc múlva annyira lecsendesendik, hogy alig hallható.

Ezzel így tökéletes.

Nagyon meleg éjszakákon időnként visszakapcsol magasabb fokozatba,de nem szoktam rá felébredni.

Annyira keveset fogyaszt ilyenkor, hogy nincs értelme kikapcsolni.

2022. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Addig, amíg ide bepötyögted a kérdést, már simán beírhattad volna a google-be a gép pontos típusával együtt (amit ide ugye nem írtál, mi biztos tudjuk anélkül is, hogy te milyen klímát szereltettél be…), vagy átlapozhattad volna a gép a használati utasítását.
2022. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3. Az ismert okok miatt én most semmiről nem mondanám, hogy nem érdemes kikapcsolni.
2022. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igaz.

Azt nem tettem hozzá, hogy vedd figyelembe, hogy mennyi volt az ezévi fogyasztásod.

Sajnos valahogy minden beszélgetéssel ide lyukadunk ki.

2022. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szirty ***** válasza:
51%

"...mikor alszok egy-két óra múlva"


Sehogy. A klímaberendezés nem képes érzékelni hogy alszol.

2022. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meg lehet oldani, nem egy nagy dolog amit szeretnél. A klíma, de leginkább a távirányító pontos típusa (hátulján) nélkül azonban kis nehézségbe ütközik a helyes válasz megadása. Legalább kétféle időzítés van a Gree-nél, ha rajta van a távirányító kijelzőjén az aktuális idő, akkor pontos időt tudsz megadni, ha nincs rajta, akkor pedig 1-2-3 stb. órás kikapcsolási időzítőt tudsz beállítani a Timer vagy hasonló gombbal. Minden benne van az útmutatóban.
2022. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabesz147 ***** válasza:
Nekem Gree Comfort plusz van, a távirányítón be kell állítani a pontos időt, és ehhez képest be lehet állítani tudja a ki és bekapcsolást, mikor szeretném. A használati utasításba benne van.
2022. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Nyisd ki az ablakot, wazze. 20 fok alatt van most is kint. 10.emeleti lakás is kiszellőzik ilyenkor.
2022. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!