Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valóban hangos a Samsung hűtő...

Valóban hangos a Samsung hűtő a többihez képest?

Figyelt kérdés
Rengeteg véleményt elolvastam már különböző márkák hűtőiről és a Samsungnál azt látom, hogy nagyon sokan a hangjára panaszkodnak. Tényleg ennyire zavaróan hangos? Más márkák halkabbak vagy mindegyik no frost-nál ez a helyzet?
2022. júl. 12. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyámnak egy Samsung no frost nekem pedig egy Whirlpool no frost hűtőm van. Nem vettem észre köztük különbséget hangban.
2022. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl idegesítő, de szörcsögős hangja lehet
2022. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Samsung no frost-os hűtőnk van már egy éve, de nem vettem észre, hogy bármivel is hangosabb lenne az előzőhöz képest. Szerintem nincs zavaró hangja, csak olyan átlagos.
2022. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Gorenje van és néha úgy bőg mint egy tehén, vagy kuruttyol az éjszaka közepén. Még nincs 3 éves, állítólag ezek ilyenek.
2022. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt Samsing, most LG van, de egyiknél se tapasztaltam semmi rendkívülit. Azt se tudom hogy mikor kapcsol be vagy ki, észrevétlen volt a régi is meg a mostani is az.
2022. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is Gorenje van, sokkal halkabb, mint az előző volt (Privileg), alig hallatszik.
2022. júl. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!