Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Légtísztító szobába?Por ellen?

Légtísztító szobába?Por ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van olyan hálószobába való légtísztító ami elszívja a port?

Iszonyatos por van folyamatosan a szobába pedig rendszeresen van takarítva és nincs szőnyeg semmi por fogó és most,hogy jön a fűtés szezon még több por van.



2021. szept. 30. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

léteznek de állítólag nem sokat érnek

[link]

2021. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

https://www.youtube.com/watch?v=ZakT2Kys4R4

nézdd meg HáBandi videóját!

Nem érnek ezek semmit!

Én gondoltam csinálok magamnka egyet, egy víztükrös megoldással működőt, de nem állok neki, az sem működne.... Nálam is rengeteg por van, fával fűtök a nagyobb hidegekben. Sokat porszívózom (a porszívó viszont vízszűrős) és rendszeresen kimosom az ágyneműt (nem a huzatot, hanem a belét) is.

2021. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen ablakaid vannak?
2021. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem értem pontosan,hogy érted.Fából van a kerete
2021. okt. 1. 09:03
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy Xiaomi Mi Purifier 3C van és nagyon sokat segít! Sok olyan apró szállóport megköt ami a levegőben van és érezhetően kevesebb a por! Nekem a kb 50 négyzetméteremre tökéletes! Nyílván nem tisztítja meg az egész levegőt és ha nincs rendszeresen porszívózva és portörölve akkor ez sem fog érni semmit. Szerencsére nekem a robotporszívómmal együtt dolgozva sok port megfognak!
2021. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Hol laktok, hogy iszonyatos por van?

Dobd ki a szőnyeget és a parkettát, vagy pvc-t könnyen fel tudod seperni-mosni.

2021. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Irtam,hogy nincs szonyeg parketta van.Kb semmi porfogo nincs.Most ujitottuk fel a szobat nem reg.
2021. okt. 3. 08:10
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Előtte szőnyeg volt és nem volt port? Akkor is volt, csak beletapostad.
2021. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Hiába kötözködtök a kérdezővel, mert nálunk is rengeteg por van, kétnaponta kell takarítani, port törölni, mert vastagon áll.

Bp. belváros.

2021. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

"Nekem egy Xiaomi Mi Purifier 3C van"


Keress rá a neten, olvasd el a véleményeket - másoktól is jókat hallottam róla.


"Én gondoltam csinálok magamnka egyet, egy víztükrös megoldással működőt, de nem állok neki, az sem működne...."


Hát ja, amit NEM csinálnak meg, az tuti nem is működik :D

majd ha megcsináltad, kipróbáltad, nem jó, akkor mondhatod, hogy nem vált be, nem működik :-)

2021. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!