Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Igaz, hogy nem jó az olyan...

Igaz, hogy nem jó az olyan mosógép amelyik egyben szárítógép is? Egy Ariston márkájút néztem ki,130. 000 Ft. Meg merjem venni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ne vedd meg, inkabb vegyel csak mosogepet! Nekunk is egyben van a 2, es persze mar csak a mosogep resze mukodik, pedig csak 2 eves a gep.

Talan, ha egy jobb markajut vennel, mondjuk bosch, de azok dragabbak nyilvan.

En nem vennem meg. Kulonben mar a mosogepekre is azt mondjak, hogy direkt ugy gyartjak oket, hogy minel elobb kelljen cserelni oket. Nem olyanok, mint a nagyon regiek. A mienk a papanal mar tobb mint 25 eves mosogep, es mukodik rendesen. Na, ilyen gepet manapsag mar nem lehet kifogni.

Ugyhogy szerintem ne vedd meg.

2008. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%

Mi lenne ha vennél egy olcsobb automata mosogépet,plussz külön egy szàritogépet?

Én egybe nem ismerem,de külföldön élek,és itt az albérletek 90%-àban van közös automata mosogép,és mellette külön szàritogép.

Szàritogép nagyon jo ötlet,fél ora alatt a nedves ruha megszàrad benne,föleg hasznos ilyen téli idöszakban,meg ahol sok szennyes van.

Az ami egybe van,azt tényleg nem ismerem,ezért nem irok rà véleményt,de én a helyedben olcsobban külön-külön venném meg!

2008. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Én akkor venném meg, hogyha meghosszabbítható pár évvel a garancia, elvégre mozgó alkatrészes cucc könnyen meghibásodhat bármilyen.


Szerintem a szárítógép szívás, mert vasalni kell. :)

2008. nov. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Nekem IGNIS szárítós van. Vagy 10 éves. Remekül működik.

De a szárítót valójában ritkán használom. Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy "vasalni kell utána" Sőt. Mivel forró gőzzel szárít, amikor szárítás után kiveszem, kirázom a ruhát és vállfára rakom, sokkal kevésbé lesz gyűrött, mint amkor mosás után veszem ki és rázom, terítem ki. Nekem ez a tapasztalatom.

De... én még egyszer nem veszek szárítósat. Mert valahogy nincs használatban ez a része a gépnek viszont sokkal drágább a szárítós.

2008. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Az Ariston nagyon jó márka, és a szárítógépes mosógép is nagyon hasznos. Puhább lesz a ruha is tőle, mint ha levegőn szárad. A külön mosó- és szárítógép nem épp helytakarékos megoldás, a magyarországi lakásokra meg nem jellemző a hatalmas fürdőszoba.
2008. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!