Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Stromo 250 A inverterrel...

Stromo 250 A inverterrel hegesztett valaki Alumíniumot ?Kíváncsi vagyok lehetséges-e a dolog ?!!!

Figyelt kérdés

#Stromoó 250 #Alumínium hegeszthető?
2020. aug. 1. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vasat se tudtam vele mert kb. 4 óra alatt tönkrement.
2021. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletesen működik , kb 150 Amper a valós áramleadás ! Nagyon nem nyúvasztottam, furcsa , hogy brutálisan hűt a ventilátor !Nekem 1 forintomba nem került, eladtam 1 rosszat, abból vettem !
2021. szept. 3. 00:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ,nem szabad nagyon terhelni , nincs 3 kilogramm az egész !A 3.25 ok 46 16-ost szépen viszi !
2021. szept. 3. 00:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos egy rosszat fogtam ki ami azonnal tönkrement (vásári piacos) de tudhatta az eladó mert szó nélkül kicserélte azóta tökéletesen működik. Vékony lemezt (1mm) ragasztgatok vaskerítéshez de hegesztettem már ezzel törött szerszámokat is. Alumíniumot nem tudom, most megyek egy hegesztési szaküzletbe érdeklődni ezzel kapcsolatban.
2021. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!