Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tisztítható ki a...

Hogyan tisztítható ki a szagelszívónak (páraelszívónak) az alját? Mert zsíros, olajos, ragadós, sárga . Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a arra perforációs alsó lemezre gondolsz amire a filter van fogatva,akkor csak annyi leveszed és hideg zsíroldóval befújod /Well Done/.Hagyod állni vagy 5percet és dörzsi szivacssal át dörzsölöd,ha kell megismétled.
2010. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A miénknek leszerelhető az a része, hiszen a filtert is ott kell cserélni. Évente egyszer leszedem és lemosom a kádban. Igaz nem szokott se ragadni, se sárga lenni.
2010. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk kb 15! éves van.2 évente leszedem,apró darabokra szedem---hideg zsíroldó/vell-done..magasnyomású mosó---rámegy egy fél nap,de tökéletes/3 hete csináltam/

Amire vigyázz,ha belevágsz : Ha dob ventillátoros,a forgódob nagyon könnyen törik.Én a kapcsolókat is kiveszem a házból,a kis rögzítő fülek könnyen pattannak.

-Hacsak lenyitod,az egyik hátsó felét előrehúzva kiakaszthatod az ajtót.Én szűrőnek csak a filcszerű anyagot használom,a szeneset nem! A filcet mosom 3 havonta.Zsíroldó,majd melegvízben kinyomkodom.

2010. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek,hasznos volt:) holnap meg is csinálom:) mert nincs itthon hideg zsiroldó:)köszönöm
2010. aug. 5. 00:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!