Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A szélességnek mindenféleképp...

A szélességnek mindenféleképp egyformának kell lennie? (Mosó-, szárítógép)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hamarosan tervezek venni szárítógépet, viszont egy dolgot nem tudok pontosan.

Úgy lenne hogy a mosógép tetején lenne a szárítógép, mivel nekem így praktikus, és nem vesz el sok helyet a fürdőszobából.

Szóval a kérdésem, a szárítógépnek szélességben ugyanannyinak kell lennie mint a mosógépnek?

Mivel rengeteg olyat találok ami nekem jó lenne, de viszont pl. 10cm-vel szélesebb.



#mosógép #szárítógép #Mosógépre szerelt szárítógép
2020. jún. 21. 00:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, szélesebb is lehet.
Nem, nem lehet szélesebb.
4 szavazat
 1/3 anonim válasza:
Igen, egyformának kell lennie. Vannak olyan márkák, amelyikhez kapható összeszerelő lap (vagy nem is tudom mi a hivatalos neve). Márkafüggő. Nekem csináltatnom kellett egy asztalkát, amire rátették a szárítógépet, mert a mosógép keskenyebb volt.
2020. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy keskeny indesit mosógèpen van rajta az aeg szárítógép egy összeépítő kerettel. Teljesen jól működik.
2020. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted a szélességet?
2020. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!