Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik elektromos konvektort...

Melyik elektromos konvektort ajánlanátok nekem 25ezer forintig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas elektromos konvektorok terén,de kiegészítő fűtésként szeretném és egy hősugárzót cserélek le erre mert mar elegem van a zúgásból.És egy konkrét terméket kérnék hogy ajánljatok mert én nem tudom melyik a jó ezekből..max 25e forintig.Nem szeretném ha kigyulladna mert gagyi minőség és jó lenne ha lenne egy elég pontos és jó fajta termosztát rajta.Előre is köszönöm a válaszokat,és normális válaszokat szeretnék kérni:)

2019. nov. 11. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Normálisan válaszolom: hősugárzó nem zúg, csak sugároz.

Konkrét típust pedig nem tudok, de nekem szakmailag teljesen szimpatikus az a konstrukció, amelyikben van ventilátor, de azt kikapcsolva is működőképes, a természetes légáramlás alapján: alul bemegy a hideg, fent kijön a meleg.

Ez jó, mert rá is lehet gyorsítani, ha akarja valaki, de lehet csendben is lenni.

Nem kell ennek olyan nagy feneket keríteni, nézz egy olyat, ami ezek alapján tetszik és kész.

2019. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olajradiátor nem jó?

a cégnél használtunk kiegészítésként, jók voltak és csendesek.

több méret van, lehet választani melyik elég az adott helyiséghez.

2019. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az olajradiátor lassan melegszik fel, illetve még lassabban adja át a levegőnek a hőt, ami csak akkor nem gond, ha valaki folyamatos üzemben használja. Hiszen egy idő után úgyis beáll a hőegyensúly.

De kiegészítő, alkalmi fűtésnek nem az igazi.

Apró érdekesség, hogy ámbár biztonsági elemeket tartalmaz, ezen az oldalon panaszkodott valaki, hogy egy nap eldurrant náluk az olajradiátor és a szobát betakarta a transzformátorolaj.

Lehet gondolni hibaszázalékra (hátha csak mással történik ilyen?), de azért nem túl megnyugtató.

2019. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!