Hogyan takarithatom ki?

Figyelt kérdés

par napja koltozunk alberletbe es a koltozteto auto kb 5nap mulva hozza a nagyobb cuccainkat

van itt egy felultoltos mosogep viszont jo ideje nincs hasznalva raadssul a gumi resze tiszta nyalkas foltos nem tudom h penesz e a dob reszeben a kis lyukak is tiszta koszosak es az oblito beontoje is nagyon koszos

mit csinaljak? hogyan tudnam ugy kitakaritani hogy tudjak benne mosni

elore is koszonom a valaszokat

tenyleg nagyon koszos

olyat irjatok ami mar bevalt koszos mosogepnel

szaga nincs


2019. okt. 10. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gumit próbáld meg kiszedni, ha lehet, öblítőt is, utána külön megtisztítani.
2019. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én magasnyomásúval esnék neki. Ha nincs akkor gőzborotvával, ha az sincs akkor forró lohogó vízzel öblögetném amíg ki nem tisztul.
2019. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak azok a szennyeződések amiket látsz, gondolj bele mennyi lehet az eldugott részekben?! Tudom, hogy ez egy könnyelmű kijelentés, de én vennék egy újat. Vagyis vettem is mert ugyanilyen helyzetben voltam. Fél napot próbáltam takarítgatni aztán feladtam. Úgy voltam vele, hogy én ebbe nem teszem bele a ruháimat. Megvettük a legolcsóbb, legalapabb felültöltős whirlpoolt, nekünk tökéletes. Igaz nem csilingel, nincs designos kijelzője, de tökéletesen működik.
2019. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Whirlpool vagy electrolux?


Az adagolóját kádban ki kell dzsuvázni, kézzel, súrolóval, fogkefével.

A gépben amit csak elérsz konyhai dörzsis szivaccsal.

Alul a szűrőt kiszeded, kidzsuvázod, kiszeded egy szivaccsal az ott lévő trutyis vizet is.

Nyomjál le egy teljesen üres dobbal, mindenféle mosószer, öblítő, ecet, vagy bármilyen vegytrutyi nélkül egy fullos pamutmosást 90 fokon! a leghosszabb időn.

Ezt 2x csináld meg, majd hagyd kiszáradni a gépet és meglátod milyen lett. Előnyös, ha a kádba tudod engedni, mert láthatod mi jön ki belőle.


A masinát valami agyatlan használta, zsákszámra öntötte bele a mosóport és hektószámra az öblítőt. Főleg az öblítőt. 40 fokon. Na ezért rohadt be.


Öblítőt ne használj, helyette ecetet, mosópor helyett pedig folyékony mosószert.

2019. okt. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha telik rá, akkor a már elhangzott tuti módszer. A tulaj vigye el a berohadt szarját, ti meg vegyetek egy újat saját magatoknak. (Ha albis lennék, tuti vinném magammal mindig a mosógépem.)
2019. okt. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!