Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan süthetek praktikusan...

Hogyan süthetek praktikusan meleglevegős fritőzben?

Figyelt kérdés
Vettem ma az Aldiban egy Ambiano márkájú 1300 Wattos meleglevegős sütőt. Próbának burgonyakarikákat akartam sütni 180 fokon 20 perc alatt, de egy pacsmag lett belőle. Adjatok tippeket, hogyan lehet ezt jól használni!
2019. szept. 30. 22:25
 1/5 szlory válasza:
100%
Azt tippelem, sokat tettel bele. Nálunk a drágább, de valóban jól működő TV shopos kiadás van, az nagyon bevált. Saslik, köret, hús, pekaru, pizza. Egyedül tengeri herkentyűkre passzolok, a ràkfarkak serpenyőben jobban sikerültek. Ha nem válik be a gep, javaslom, vidd vissza, de ne add fel a technológiát, mert nagyon jó dolgokra képesek ezek a gépek - ha működnek.
2019. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekünk három éve van ez a gép, de még egyszer sem csalódtunk.A burgonyát kimondottan szeretjük ebben sütni..még sognem lett pacsmag. Persze van ám titka is...félig kell rakni a sütőedényt, nem szabad bennehagyni semmiféle frincfrancot...elválasztót, alátétet, stb..


A krumplit hasábra kinyomod, vagy vékony karikára vágod(először egy szemet) aztán ízesíted, és beteszed. Néha kihúzod, megrázod, hogy keveredjen, egyben látod, milyen színű. Aztán vagy sütöd még, vagy nem. El sem lehet rontani persze a három év alatt én is hibáztam, de a kutya boldogan megette.

2019. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem én túl alacsony hőfokon sütöttem. Felveszem 200 fokra. Hogy jobb a hasáb? Fektetve vagy állítva?
2019. szept. 30. 22:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Az enyémbe egy pizza bele se fér. Mindössze egy 2.6 literes kosár van benne...
2019. szept. 30. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Alap, hogy 200 fokon kell sütni...
2019. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!