Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aeg vagy Bosch a megbízhatóbb...

Aeg vagy Bosch a megbízhatóbb manapság?

Figyelt kérdés
Háztartási gépek, mint hűtő, tűzhely, mosógép, stb szempontjából. Úgy hallottam, amióta az Aeg az Electroluxé, azóta nagyon leadott a minőségből.
2019. szept. 26. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyikre több garanciát adnak. Mindegyik egyformán szutyok, fogyasztói társadalom szemete. Már mindegy mi van ráírva sajnos :/
2019. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kalap szar mind. Az Aeg Electrolux, Zanussi gyártósoron készül, a Bosch meg Fagor.
2019. szept. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, az szép. Pedig azt hittem, hogy azért az AEG, Bosch még azért minőséget gyárt, mert igencsak borsos áron kínálják őket. De ezek szerint, ha a Zanussit, Fagort, vagy Whirpoolt választom, nem járok rosszabbul, s a pénzem is megmaradt kb. Köszi a válaszokat!
2019. szept. 27. 01:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Aeg-et semmiképpen ne vegyél! Bosch egy fokkal jobb. Whirlpool ügyfélszolgálata katasztrófa, és a gépeik sem túl megbízhatóak.

Beko egyre jobban kezd felfejlődni: amikor berendeztem a konyhát 2 éve mindenből Beko-t vettem. Tökéletesen működik minden napi használat mellett. Plussz 5 év garanciát adtak mindenre! Mosógépvől pedig Samsung-ot vagy Lg-t ajánlanám.

2019. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bekotol se kell elszállni, a szervizük annak se a világ teteje. és amíg nincs szervizes, addig nincs mosógép se, oldd meg ahogy akarod. A whirlpool mosógép se egy csodaszerkentyű, a lehető legbénább az adagolója.


Ha mosógép kell, vegyél egy egyszerűt. Ha sok a mosnivaló, nagy a család, vegyél 2-ő egyszerűt. Felültöltőset. Sokkal kisebb, könnyebb javítani, kezelni, takarítani. 1-el mososd a szineset, 1-el a fehéret. Vagy pamut-műszál, kinek hogy tetszik. Ha beszarik az egyik, még mindig lesz egy másik géped. Semennyivel sem lesz több a fogyasztásod, mert ugyanannyit kellene mosnod ígyis-úgyis.

2019. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak az alap gépekről azt kell tudni, hogy nem is tudnak annyi féle programot. Felültöltős Whirlpoolt használtam 8 évig. A legrövidebb program 1:35 perc volt (volt persze a negyed órás de azt hagyjuk), nem volt benne súlyérzékelő, ha el volt osztva a súly ha nem elindította a centrifugát nem érdekelte, hogy kiviszi a falat.. és valóban katasztrófa volt a mosószer adagoló, valamint úgy gyűrt a ruhákat hogy csak na. Lecserétük egy “modernebb” Lg-re. 4-5 féle kímélő program egy órás kb, 30 perces gyorsprogram amiben tudod módosítani a hőmérsékletet és a centrifugát, nem gyűri a ruhákat, illetve szinte hangtalan a működése (a whirlpoolhoz képest). Nekem fontos, hogy óvjam a ruháimat, ez a gép minden igényt kielégít nekem.
2019. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!