Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Keverőtárcsás mosógép ereszthe...

Keverőtárcsás mosógép eresztheti a vizet?

Figyelt kérdés
Eszközöltem egy kis felújítást, aztán így lett tengely csere, valamint palást csere. Miután elsőnek fogtam bele ilyenbe, miután megcsináltam felengedtem teljesen hideg vízzel. Kb olyan 30 percig volt benne a víz, leengedtem, maid megfordítva megnéztem hogy ereszt-e, aztán a tengely tövénél picit nedves volt. Ereszthet az új középrész? Vagy csak a pára csapódott ki?

2019. aug. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Úgy semennyire se szabad eresztenie, hogy nem forog a tengely, tehát nem üzemel a gép.
2019. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"tengely csere, valamint palást csere. "

És hol a szimmering csere? Vagy azért külön fogod szétszedni?

[link]

2019. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ereszthet az új középrész?"

Vagyis komplett "agyat" cseréltél gondolom, ami tartalmazza a szimeringet és a tengelyt is.

Nem kellene eresztenie, noha esetleg megpróbálhatod járatni, de egy normális szimeringet nem kell "bekoptatni" szerintem. De hátha összekopik a tengellyel és valami változik.

2019. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta, aztán egy elég furcsa gondolatom támad, ugye mosógép, így 60 fokos vizben is lehet mosni. Laikus szemmel az jutott eszembe, hogy lehet szákoltak a hőtgulásra. Én pedig nagyon hideg vízzel engedtem fel... Bár ez lehet hülyeség, de csak egy kósza gondolat
2019. aug. 12. 10:47
 5/5 A kérdező kommentje:
És igen, teljesen új középrészt vettem, akiben elméletileg mindennek új kéne hogy legyen
2019. aug. 12. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!