Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van itt, aki írt közvetlenül...

Van itt, aki írt közvetlenül a Google Maps kezelőinek (lehetőleg magyarul)?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel, hogy sikerrel járt-e, és válaszoltak-e. Érdemes írni a tájékoztató oldalukon lent található ablakukban? Én egy fontos, hibás helyre bejelölt épületet próbáltam többször is töröltetni (az igazi helyen rendben szerepel) a szokásos és máskor eredményes lépéseimmel, de ezt egyszerűen nem fogadják el! Közvetlen kommunikációnk nincs, és így indoklásuk sincs az elutasításomhoz.

tegnapelőtt 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is lesz olyan.
tegnapelőtt 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolni biztosan nem fognak, magyarul meg pláne nem foglalkoznak semmivel.

Én angolul küldöm be az észrevételeket, és automatikus üzenet jön, ha a változtatás elfogadták.

Ha fotókat csatolsz a helyszínről, az segít.

tegnapelőtt 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyar nyelven jeleztem nekik, hogy a Duna Budapestnél Dunărea alapban szerepel, ami román. Helyesen Duna folyam. Javították, megköszönték.
tegnapelőtt 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt olyan hogy nem javitoták ki de AZ utobb kiderült hogy nekik Volt igazuk .

De Volt olyan nem IS egyszer hogy már megszünt boltért szoltam és megköszönték javitoták,vagy olyanért szoltam Ami még nem Volt rajta térképen irtam már nekik magyarul és németül is nem Volt gond .

tegnapelőtt 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bp., Heltai Jenő térről írtam, hogy Heltai Gáspárról lett elnevezni, mint a szomszédos utcai is. A neve Heltai tér. Kijavították Heltai Gáspár térre. De aztán végül csak sikerült megoldaniuk.

Viszont a mai napig szerepel egy soha nem létezett utca a közelben.

tegnapelőtt 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak a hasznos válaszokat köszönöm meg! Írok az ablakban/űrlapon hamarosan (magyarul és németül). De azt nem jeleztétek a válaszban, hogy ti is valóban ott írtatok-e a Maps-nek. Kaphatok, tudtok esetleg konkrét e-mail címet is??? (Az ugye világos, hogy általában szerkeszteni, módosítani egyszerűbb, azaz szokásos, megadott lépésekben is lehet - de nem azt keresem, mert az most 1 esetemben nem működik...) Köszönettel
tegnap 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!