Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Karácsonyra milyen navigációt...

Karácsonyra milyen navigációt vegyek a férjemnek, ami automatikusan lefrissíti magát? Melyik a jó márka?

Figyelt kérdés

Elnézést de nem értek hozzá, hogy milyenek vannak manapság a piacon. Neki még olyan gps-e volt amit neki kellett lefrissíteni. Most viszont olyant szeretnék amivel nem kell bíbelődni frissítésekkel. Van ilyen? Ha igen melyik a megbízható jó márka?

Köszönöm szépen ha segít valaki.


okt. 17. 11:57
 1/9 menta34 ***** válasza:
100%

okostelefon + waze? Az nem csak, hogy lefrissíti magát hanem konkrétan online, azaz ha van egy baleset útközben akkor szól és tervez kerülő utat.

Ha ez most újdonság volt számodra akkor nehogy vegyél bármit is!! át fognak verni. Keress valakit a környezetedben aki érti és kérj tőle segítséget :)

okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tökéletes lenne az is amit írsz, de Iphoneja van, azon a googlemaps is jó lenne, mondtam neki, de azt mondja, hogy neki hagyományos gps kell, mert vezetés közben sokat telefonál.
okt. 17. 12:50
 3/9 menta34 ***** válasza:
100%

Ööö... akkor nem inkább kihangosító kéne ?:)

Én is szoktam órákat telefonálni vezetés közben, de be van téve a telefon a tartóba, megy rajta a navigáció a telefonálás pedig ki van hangosítva. (a kettő tökéletesen megy egyszerre egy átlagos telefonon)

okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet a kihangosító jó ötlet, köszönöm. Próbálom győzködni, de 60 évesen nehezen fogadja az új technikát. 🤦‍♀️ Headsetet is javasoltam, de az nem kell neki, irritálja a fülét.
okt. 17. 13:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Közben beugrott a mostani gps márkája, Tomtom. Ez anno egyik legjobb volt, de most nézegettem a vásárló visszajelzéseket, elég megosztó …
okt. 17. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Néhány újabb kocsiba be van építve a kihangosító. Beszélgetés közben is nézheti a térképet.
okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs új kocsink. 😊
okt. 17. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár nincs is rá szükség, ki lehet hangosítani a beszélgetést külön eszköz nélkül is. Biztonságosabb is, mintha kézben tartaná.
okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régi okostelefon vagy tablet, ha van a családban.

Ha nincs, akkor valami olcsó tablet, arra aztán rakhatsz bármilyen navit.

okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!