Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van egy LG márkájú android...

Johhny05 kérdése:

Van egy LG márkájú android autó navigációs készülékem. Az USB-n csatlakoztatott készüléket állandóan ledobja. A töltést biztosítja. Kábelt már sokat próbáltam.Ki lehet szürni, hogy szovtveres, vagy USB csatlakozó hiba ez?

Figyelt kérdés
Már gyári beállítás visszaállításával próbálkoztam.

szept. 18. 08:35
 1/6 Meton ***** válasza:

Szerintem tegyük ezt rendbe. Ha navigációd van, arra nem nagyon szoktam mást csatlakoztatni, anélkül is működik. Szerintem fejegységről lehet szó, bár azt meg beépítik gyárilag, de persze házilag is beszerelhető. Ezt jó lenne pontosítani.

Android Auto esetén előfordulhat, hogy a mobilod android verziója nem megfelelő. Próbáld meg újabb mobillal. Vagy nem tudom, mit akarsz csatlakoztatni.

szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Meton ***** válasza:
Megjegyzem, az android autó nem egy készülék, hanem egy funkció az eszközön.
szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es nek válasz.

Köszönöm a válaszod!

Én nem vagyok jó ezen a területen, más területen tevékenykedem ebben elég hiányosak az ismereteim.

Valóban ez egy fejegység lehet. Az autó elektronikájához lett párosítva, utólag építette be egy szerelő.

A benne lévő nagigáció enyhén szólva sok esetben kifogásolható. Ezért anroidautón keresztül a telefon navigációs alkalmazásait szoktam, illetve szeretném továbbra is használni. Sajnos a csatlakoztatás egy ideje hibásan működik. Van amikor több mint 250 km- en keresztül teljesen jól, van amikor 3-5 percenként ledobálja a csatlakoztatott ezközt. Ez egy nem túl régi telefon. Azt nem tudom az androidnak melyik verziója van rajta, és azt sem tudom melyik lenne jó. Több mint 1évig jól működött.

szept. 22. 04:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Android 14 van fent a telefonomon.
szept. 22. 04:42
 5/6 Meton ***** válasza:
100%

Nem tudok én se mindent, de azért próbálok jó tippet adni. Azt látjuk, hogy ez egy multimédiás fejegység, illetve a mobillal se lehet gond. Az én telefonom például 10 éves, ott már gond a régi android.

Én a kábelre tippelnék, szerintem vegyél újat. Elvileg nem drága, ha ennyi belefér próbálkozásként. Vagy kérj valakitől kölcsön. Pillanatnyilag nincs jobb ötletem. Arra tippelek, hogy szakadás lehet a kábelben, azért nem mindig érintkezik.

szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Meton ***** válasza:
100%
Nekem egyébként a fejegység navigációja és a mobil applikáció sem jön be. Régebben önálló GPS egységet használtam, ami zavarja a kilátást, nappal nem lehet látni, mert belesüt a nap, éjjel meg a fénye zavar. Viszont jóval informatívabb, gyorsabb, fényévekkel jobb és persze sokkal olcsóbb. Figyelembe veszi azt is, hogy milyen autóval közlekedsz, például teherautóra más szabályok vonatkoznak. Sajnos ezt fejegységre nem rakják rá, nem értem, miért.
szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!