Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sportcamerába ha nem elég...

Sportcamerába ha nem elég gyors SD kártyát teszek, akkor azt felismeri és kiírja, vagy hibás lesz a fájl, vagy csak automatikusan rosszabb minősben veszi fel?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Megszakad a felvétel.
2018. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ.

nekem pl gopro van és a lassú kártyával szaggat, lefagy.

2018. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És azt lehet tudni, hogy adott felbontást ígérő camerához milyen sebességű SD kártya kell? Én például vettem egy sportkamerát, ami gyanúsan lassú kártyával is működött, ugyanakkor a felvétel elég pixeles, azaz rossz, persze ez nem gopro, viszont a pixelek száma megvan, gondolom a minőség irreleváns, ha adott számú pixelt át kell küldeni. Szóval nem egészen értem a dolgot, ezért is érdekelne egy kamerafüggetlen táblázat, mert én még nem láttam olyan kamerát, aminek a leírásában szerepeltek volna ezek a specifikációk.
2018. szept. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!