Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok mondani olyan fényképez...

Tudtok mondani olyan fényképezőgép típusokat, amelyet szelfik készítéséhez is lehet használni?

Figyelt kérdés
Tudjátok az a fajta, ahol a képernyőt előre lehet fordítani és úgy látod a képet, amit el akarsz készíteni
2017. ápr. 5. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
a világ megérett a pusztulásra
2017. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

...Egyetértek...

De mindig adok esélyt a szépítésre...Nos?

2017. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha ennyire haszontalan kommentekkel tudtok hozzájárulni, akkor nem kérem ezeket. Köszönöm!
2017. ápr. 9. 08:44
 4/6 anonim válasza:

Nekem ilyenem van: [link]


Külön van egy kis elülső kijelzője, és wi-fi-n is kommunikál. (e-mailt lehet róla küldeni, meg okostelefonnan összekapcsolni és átküldeni a képeket)

Nem tudom lehet-e még valahol kapni, én kb 3-4 éve vettem, tökéletesen működik... (nem a szelfi kijelző miatt választottam, ebben az árkategóriában ez tud a legközelebbre fókuszálni és apró dolgokat szerettem volna vele fényképezni)

2017. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon szépen köszönöm.:) Legalább van, miből kiinduljak.
2017. ápr. 9. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik gépem Nikon 9900, most van egy Canon SX60 HS. A 9900 tenyérben elfért. Mindegyiknek kihajtható-elfordítható kijelzője. A Nikon 2 éve 80ezer, a Canon egy éve 135ezer volt. Távvezérelhetők is telefonról.
2017. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!