Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mostanában egy Canon D400-at...

Kikki.0704 kérdése:

Mostanában egy Canon D400-at vázat. Hozzá találtam egy FD Super Danubia 2.8 f multi coated objektívet. Nem vagyok jó a külön vételben, eddig csak kit vételem volt, viszont ezt a két elemet rendben össze lehet kapcsolni? Működőképes lesz?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a választ

2017. jan. 12. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.A 400D EF-es.Csak adapterrel tudod használni.
2017. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az FD és az EF nem nagyon passzol össze. Adapter kell hozzá, ami nem drága viszont ha egy jó objektívre találtál akkor jó lesz a végeredmény! Az FD, és a régi objektívek iszonyatosan jók, nekem van egy M42-es és boldogan megvagyok vele. AF nincs, de ez nekem nem túl nagy hátrány. Ha van kit objektíved akkor arról nagyon nagy lépés lesz egy ilyen.
2017. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy látom törölték a tegnapi válaszomat... pedig normális válasz volt. Nem érdekel újra leírom: Canon Eos 400D és nem D400, valamint az EF-S a bajonettje ennek a gépnek, rámennek még az EF obik is, de az FD már eltér bázistávolságban így csak manuálisan ,adapterrel tudod használni és nem lesz végtelen fókusz.

Harmadik, ez már egy elég éltes gép, ha már megvetted vigyázz vele, ha még nem akkor inkább újabbat kéne vásárolni.

Ennyi.

2017. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!