Nikon D3300 18mm-55mm és 55mm-200mm objektívekkel 190 000 ft-ért megéri?

Figyelt kérdés
Egy Nikon 3300-as tükörreflexes fényképezőgépet szeretnék venni, egyenlőre abban gondolkodom, hogy a fényképezőgép mellé 2 objektívet veszek. Az egyik egy 18-55-ös, másik pedig 55-200-as. A fényképezőgép és a 2 objektív egy csomagban 190 000 ft, viszont nem tudom, hogy megéri-e?

2016. okt. 24. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyon sok érte. Nemsoká black friday, azt várd meg, hátha 20 ezerrel olcsóbban megkapod. Amúgy annyiért már szuper használt gépet is vehetsz.
2016. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
190-ért komolyabb milc gépet lehet venni, jobb zajkezeléssel, full hd videóval... igaz egy objektívvel de amúgy a kezdők rögeszméje hogy kell a teleobjektív, de aztán az lesz a legkevesebbet használva...
2016. okt. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nikon oldalon inkább használtan vegyél D5300-at, a dedikált gombok meg egy pár fontosabb "apróság" miatt megéri a többletköltséget (kivéve a GPS, szinte sosem fogod használni, de ez most mellékes), 18-55 helyett kapásból vegyél inkább 18-105-öt. A legélesebb a kitobjektívek közül és akkor nem kell annyit obit sem cserélned. 45-ért van használtan tökéletes állapotban, én is annyiért vettem az enyémet.

És mindezt jóval olcsóbban megkaphatod mint 190. Annyiért már memóriakártyát, táskát, de akár állványt is dobhatnának eléd így kompletten. (Használtan nézem)

2016. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!