Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kategóriájában a Canon EOS...

Kategóriájában a Canon EOS 600D a legjobb fényképező?

Figyelt kérdés

Már hogy ár/érték arányában.

Főleg videók készítésére használnám, kinti és benti felvételekhez egyaránt. A fényképezés nem érdekel. Ezt a fényképezőt már sok youtubernél láttam, és sok jót olvastam róla, ebből gondoltam, hogy ez valóban egy jó kis gép.

De valóban az? Vagy az árkategóriában van ennél jobb is, ami szebb videókat tud rögzíteni?


2016. aug. 30. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Videózásra tükör nélküli gép lenne jobb, nem? Például a Sony Alphák. De nem kicseszésből mondom: olvass utána a témának, keress Youtube-on összehasonlító teszteket, ahol videóban is bemutatják, mire képesek a gépek. Egyből tudni fogod, melyik kell neked.
2016. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 600D még nem használ dual pixel autofókuszt, és nem tudja szépen meghajtani az STM objektíveket. Ha csak videó érdekel, szerintem ez elég problémás.
2016. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Videózáshoz Panasonic FZ300, FZ1000 -eseket nézd meg. A youtubeon vannak tesztvideók.De jó még a Nikon P900-is.
2016. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 600D-m van, ha videózni akarsz egy 700D-t vennék a helyedbe, ami az stm objektivekkel szépen működik(halk, gyorsan fókuszál, érintő képernyő révén sokkal jobban működik a videós fókusz), videó közben az auto fókuszt 600D + akármilyen obival felejtsd el mert nagyon gyatra..

Ha elég a manual, akkor kategóriájában egy igen jó gép.

2016. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!