Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Régi szovjet Lomo 135m Segítség?

Régi szovjet Lomo 135m Segítség?

Figyelt kérdés

Úgy találtam, nem tudom kié volt, de szépen megvolt őrizve tokkal, lencsevédővel és még az orosz nyelvű használati utasítás is benne volt.

Egy régi filmet tettem bele, azonban létezik az, hogy többször kelljen felhúzni, hogy feltekerje az orsóra a filmet? Ha ütközésig felhúzom, akkor kb. 6-7et lehet vele kattintani :D De ha újra felhúzom, ugyanúgy számolja tovább.



2016. máj. 31. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször kell felhúzni, és számol tovább. Bár nekem elromlott annak idején, én azt szűrtem le tapasztalatként, hogy nem érdemes mindíg maximálisan felhúzni a mechanikát. Vagyis elég a tekerőgombot 2-3 szor körbetekerni,hogy ne feszüljön annyira a rugója.....
2016. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. máj. 31. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!