Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki van fent az iStockphoto...

Valaki van fent az iStockphoto-n contributor (hozzájáruló ként)? Én már shutterstockra fel mentem már vették is meg képem de egyszerűen felregisztráltam az iStockfotora és nem toom mit csináljak mert nem találom hogy hogy kezdhetnék?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol akadtál el?
2015. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy volt hogy ugye (ja előtte bocsi azért vagyok ilyen butus mert 13/F csak a bátyámat sikerült megfűznöm a shutterstockkal kapcsolarban h a nevében csináljam mentségemre szóljon van 21 submitted képem :D :)) beirtam hogy iStockphotos contributor sign up aztán ahová jutottam be is regisztráltam de ott csak azt találom hogy nézegesd a képeket meg h vegyél csomagokat stb. ennek ellenére ott van h earnings... és email-be meg jött hogy 3 kezdési lehetőségem van h csinálok lightboxot meg stb szovval nem tudom h balek voltam és a vevői oldalra regisztráltam vagy csak nem találom a feltöltési lehetőséget.?

U.I. ne ird le h baromi nehéz az iStock tudom... egy próbát azért megér és valamennyivel jobban fizet.

2015. okt. 15. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
de a dreamstime-on is ugyan ez
2015. okt. 15. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani de szerintem iStock-on nincs külön vevői és eladói account.


Bejelentkezés után elvileg a jobb felső sarokban a nevedre kattintva jön egy rövidke menü (Plans and pricing, Your lightboxes, Your account, sign out). Itt a your accountra kattintva eljutsz egy elég kaotikus, átláthatatlan és összefüggéstelen oldalra, ami a felhasználói profilod iStock-módra.


Bal oldali menüben, a Contributor Tools alatt van egy Upload gomb, ott lehet feltölteni, bár előtte emlékeim szerint itt is van egy "tölts fel tíz képet, hogy elhiggyük, tudsz fényképezni" jellegű teszt. Ez nem tudom, merre lesz, rég csináltam már...

2015. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi megnyugodtam h nem regisztráltam rosszul hát akkor próbálkozok.
2015. okt. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!