Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A fényképek EXIF adatait meg...

A fényképek EXIF adatait meg lehet úgy változtatni, hogy ne lehessen kitalálni h meg lett változtatva?

Figyelt kérdés
Például a windows intézőbe annyi az egész, hogy beírok valamilyen dátumot és rányomok az alkalmaz gombra...
2015. okt. 12. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Exif-szerkesztő kell hozzá.
2015. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát az érdekes. Most van ez a Nikon7 fotópályázat aztán ezek szerint úgy lehet hamisítani a dátumot ahogy jól esik.
2015. okt. 12. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Aláírást is lehet hamisítani, Adidas mackót is lehet hamisítani meg pénzt is lehet hamisítani. Ettől még nem lesz legálus.


Ezen kívül gusztustalan, gerinctelen dolog. Én szégyellem magam helyetted. Anyád erre nevelt?

2015. okt. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ki a jó büdös (…) mondta h hamisítani fogom??

8-a óta össze fotóztam már 15GB-ot bαszki bejutok én a döntöbe e nélkül is.

Csak úgy szeretnék tisztába lenni a dolgokkal!

2015. okt. 13. 08:40
 5/10 acelsziv ***** válasza:
másképp nem tennéd fel a kérdést. Ha meg olyan biztos vagy magadban, minek akarsz csalni?
2015. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt feleftettem még el mondani. Hiába pattogok én itt attól még ugyanúgy csalhatnék feltünés nélkül.
2015. okt. 13. 11:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt feleftettem még el mondani. Hiába pattogok én itt, attól még ugyanúgy csalhatnék feltünés nélkül.
2015. okt. 13. 11:43
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezaz.

Precízionálisan kidolgozott weboldal.

2015. okt. 13. 11:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, eszembe jutott a dolog de az is csak azért mert nem sok értelme lett volna kimenni még egyszer a toronyra este ködbe. Meg a kimenetelét se változtatta volna meg az egéssznek.
2015. okt. 13. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:

A csalások ellen sok óvintézkedés van egy fotó versenyen. Egyrészt EXIF manipulálással maximum a kép dátumával tudsz csalni, az meg nem egy hűű de nagy csalás, hogy beadsz egy kicsit régebbi fotót. Másrészt aki elég jól fotózik ahhoz, hogy egy pályázaton esélyes legyen, annak nem ilyen típusú csalásra van szüksége.


Az egyéb dolgok meg könnye(bben) kiszúrhatóak, bár a legnagyobb, és legnevesebb fotó versenyeken is előfordulnak csalók, és jellemzően le is buknak

2015. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!