Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Első videóm egy fesztiválról,...

Első videóm egy fesztiválról, vélemény?

Figyelt kérdés

Tanulgatom a videózást és most először lett lehetőségem egy ilyen fesztiválról videót csinálni.

Videó:


Véleményeket szeretnék, milyen volt, miben lehetne még fejlődni.


2015. jún. 23. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:O
2015. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, a videó linkje valamiért nem jelent meg, leírom újra: [link]

6H4OVUQQDdY

2015. jún. 23. 08:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, hogy meg tudtad azt valósítani, amit elképzeltél, hogy kb. milyen lesz ez a videó. Szerintem egy kezdőhöz képest szép videó lett. Igényes. Csak arra figyelj, hogy volt pár rész ahol nagyon rezgett a kép. Szerezz be egy stabilizálót. Nekem van egy amit max 3x használtam de már nem fogom. Ha kell írj privit.
2015. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem rossz
2015. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Nekem tetszett a videód. Semmi negatívat nem tudok róla mondani.

Sok mindent bemutattál. A rendezvény feelingjét láthattuk és érezhettük az ételek elkészítésén, és az ételeket, illetve a rendezvényt élvező embereken keresztül.

Külön tetszett, hogy nem hosszú a videód, nem terelődött el a figyelmem. Kellő sebességgel váltogattad a benne zajló eseményeket, valamint a zene is jó választás volt. (Áruld el légy szíves a címét és az előadót :D )

2015. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nekem is tetszik,éhes is lettem :)
2015. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

5. vagyok.

Igen, igaz, amit a 3. válaszoló írt. Nekem is feltűnt,hogy néhol rezgett a kép, de úgy látszik elfelejtettem, mire a végére értem. :D Gratulálok, meg is osztom.

2015. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi, én is láttam hogy kicsit remegett a kezem, majd következő alkalommal jobban figyelek rá.

A zene címe parov stelar - the mojo radio gang

2015. jún. 23. 08:46
 9/13 anonim válasza:
Köszönöm. Ki is tettem, ha nem bánod. Most már megyek és eszek, mert tényleg étvágygerjesztő volt. :)
2015. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szuper, köszi :D

És jó étvágyat =)

2015. jún. 23. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!