Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a három kameráról melyik a legjobb, melyik éri meg a legjobban, esetleg tudtok ebben az árkategóriában jobbat ajánlani?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2015. ápr. 5. 17:21
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a Sony! Nekem van egy nagyon régi kb 10 éves, 4,2 mega pixeles cyber shot sony gépen, szebb képet csinál mint egy két éves samsung. Persze méretben kissebb a kép, mert csak négy megapixel.
2015. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja még annyit hogy ennyi pénzért vennék egy olcsóbb kategóriás Canon EOS 1200D vázat az kb 100.000. És M42 lencséket guberálnák hozzá vaterán, átalakítóval rá lehet tenni őket, és még a mai napig brutális képeket csinálnak. objektíveket 10.000 forintól már lehet találni (helios, fuji és egyebek). Én így fotózok és nagyon jó, le vannak emberek döbbenve milyen jó képet csinál, csak nekem Nikon van és ha Nikonra teszi fel ezeket az objektíveket az ember akkor nincs benne végtelen állás. De ha jól tudom Canon-nál nincs ilyen probléma. Én így csinálnám a helyedben.
2015. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!