Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképező a jobb?...

Musicgirl 18 kérdése:

Melyik fényképező a jobb? Nikon Coolpix L830 vagy Nikon Coolpix L840?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
L840 újabb jobb :)
2015. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és esetleg le tudnátok írni nekem azt is, hogy miben jobb? :)
2015. ápr. 5. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő fos. Ennyiért már nem csak automaták vannak bakker...
2015. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tamasmester válasza:
Nekek L830-as van. Meg sem üti egyobiltelcsi szintjét. Ha mondjuk egy virágot, csigát, vagy alvó kutyust fényképezek az jó. De a legkisebb mozgás is a képen, bemozdulást eredményez. Jelezni kell mindenkinek, hogy na most meg ne mozduljon :( A 34szeres zoom az egy kamu. Jó ha négyszeres!!! Az objektiv nem képes kiszolgálni a 16mega képet. Ugyan ezért az árért jobban jársz egy mobiltellcsivel. Abban legalább van wifi mint az L840-esben. szerintem. ez utóbbi sem tud többet, vagy jobb képet a 830-asnál. Amúgy az auto fokusz nem találja az élességet... Nem ajánlanám!!!
2015. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményét :)
2015. ápr. 10. 10:06
 6/6 Dóra :* válasza:
Kedved kérdező! Ne hallgass a lebeszélésekre.. barátnőmnek is Nikon COOLPIX l830a van, és nagyon jó.. a zoomja is jó, a holdat is nagyon jól le tudja fényképezni vele.. A youtubeon kerrshetsz zoom teszteket, csak be kell írd a fényképezőgép nevét és azt h zoom teszt és ennyi.. de én az l840et választottam, és azt fogom nemsokara megvenni..
2015. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!