Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Segítséééég, tudtok ajánlani...

Segítséééég, tudtok ajánlani jó fényképezőgépet, kamerát?

Figyelt kérdés
Szeretek fényképezgetni, videózni. Eddig csak egyszerű gépekkel dolgoztam, de most szeretnék egy új, jó minőségű gépre beruházni! :) Légyszíves segítsetek! Olyan gépekre gondoltam mit pl. Canon EOS 1200D, Canon EOS 100D, Nikon D3200. Ezzekről mi a véleménytek? Vagy kb. 100ezer forint értékben milyen gépeket ajánlanátok? (fontos lenne, hogy a videós felvételek is nagyon jó minőségűek legyenek!) Előre is köszönöm a válaszokat! :) és minden vélemény érdekel! ;)

2015. márc. 26. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nikon D3200-nak jó a videója, bár kicsit drágább.
2015. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Nikon D3200-am vna....épp múlthéten láttam 130 ezerért kiplakátolva kit obival...

Nincs rá különösebb panaszom, de az tuti, hogy a komolyabb videózáshoz azért kell még optikára beruházni, bár ez minden gépre igza, a kit obi csak arra jó hogy a gyereket fotózzuk vele, meg belejöjjünk ha még cska most ismerkedünk a DSLR világával, aztán jöhetnek a teleobjektívek, hogy messzire is ellássunk, és a portré obi, hogy sötétben is szép legyen az a vidi...



D5200 és D3200 között választottam anno, a D3200-ról azt kell tudni, hogy mono a mikrofonja, tehát egysávos, nem sztereó. A D5200-ban sztereó mikrofon van, de fotózáskor jóval kisebb felbontást ad. A Döntő egész egyszerűen az volt, hogy sztereómikrofont bármikor vehetek rá (vettem is később) de plusz megapixellel nem lehet bővíteni, és hát...a felbontás igények tolódnak egyre feljebb....


Amúgy videózás terén a Canon az erősebb, fotó terén meg a Nikon...de a jó gép az jó gép. a Nikonnál én jónak érzem, hogy gombnyomással indul a felvétel, nem beállítással.

2015. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat 103 ezerért láttam kiplakátolva, én két éve vettem 131-ért...
2015. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én meg épp szeretnék megválni a Nikon D3200 asomtól mert nagyobb kategoriás gépre váltottam. 2 obival. Ha érdekel irj Privátban.
2015. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!