Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért ilyen hosszú a záridős...

Miért ilyen hosszú a záridős kép utáni feldolgozás?

Figyelt kérdés
Van egy Nikon D3200-as gépem. mielőtt megvásároltam édesapám D5000-es gépével próbálkoztam záridős képeket csinálni és tök mindegy mennyi másodpercre volt állítva a kép egyből kész volt szinte. most a D3200 annyi ideig dolgozza fel a képet, amennyi időre van állítva a záridő. kicsit bosszantó, hogy egy fél perces záridős képet fél percig dolgoz fel. van valami beállítás ahol ezt meg lehet változtatni?

2015. febr. 15. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltehetően a sötétkép kivonás miatt. Ha már végképp elbizonytalanodsz (és a szomszéd pistike sem segít) akkor elolvashatod a kezelési leírást is.
2015. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindig ezt csinálja és nem értem, hogy a D5000 miért nem dolgozott ennyit vele. de azért köszi a választ :)
2015. febr. 15. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Facepalm...
2015. febr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a másik gépen nem volt (bekapcsolva) long exp nr, vagyis hosszú expós zajszűrés. Azzal szokott sokat szöszmötölni.
2015. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszobom szepen, sikerult :)
2015. febr. 16. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!