Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mondanátok jó fényképezőket...

Mondanátok jó fényképezőket maximum 70-80 ezerért?

Figyelt kérdés

eddig a nikon l830 volt a befutó, de ráakadtam egy fuji s9400w-re. nagyon tetszik, főleg hogy manuálisan lehet a blendét és a záridőt állítani. de egy ismerősöm nagyon lehúzta a fujikat.

a nikon egyetlen hátránya az, hogy nincs rajta kereső:D

szóval

ha tudtok kezdő fotósnak, hobbi szintre bridge gépet megköszönném ha megosztanátok velem:)



2015. jan. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az ismerősödre, a Fuji nagyon jó fényképezőgépeket gyárt.
2015. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Canon sx50, 1200mm-re "lát" (Holdról szuper képet készít amit nem sok kamera tud a maga árkategóriájában). Nagyon szeretem! Ha érdekel, nézz meg róla videot. De a lumix is nagyon jó. Sőt :)
2015. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1:akkor merek fujikat is nézni:D

#2:nagyon tetszik, főleg a MF, csak az ára kicsit borsos nekem :(

2015. jan. 18. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

70-80 ezerért már vannak cserélhető objektíves kompaktok is. Képminőségben nagy ugrás.

Nem gondolkodtál rajta?

2015. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

egy ilyet fedeztem még fel, valami sony alpha... :D

csak az a gondom,hogy az obik nagyon drágák:/


fujifilm HS35XER-t nézegetem,egyenlőre ő a befutó

2015. jan. 18. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mire kell...


A kompakt kattintgatós gép kell akkor én kicsit vennék mert a nagy kompaktok valójában úgy sem a adják ki azokat a paramétereket amiket papíron rájuk írnak. pl. ilyet:

Panasonic Lumix DMC-TZ40


Ha magasabb szinten szeretnél fotózni akkor ezt ajánlom további objektív választék bővítéssel persze:


Samsung NX3000 + 16-50mm Digitális fényképezőgép

2015. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!