Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mire érdemes figyelni videokam...

Mire érdemes figyelni videokamera vásárláskor?

Figyelt kérdés

Heló!


Szeretnék majd a közeljövőben videokamerát venni családi pillanatok filmezésére, túrákról felvételeket csinálni (semmi profi dologra, tv-nek, vagy másnak, stb). Erre kéne egy gép, ami lehetőleg könnyebb, mivel sokat lesz majd cipelve (nem 5-6 kiló), és viszonylag normális képminőségben vegyen fel. Mire kell figyelni vásárláskor, milyen adatok a fontos(abb)ak a kamera szemszögéből?


Ha van tippetek, olyan márka, ami bevált, vagy jó, azt is szívesen veszem. Keret 50, max 100 ezer (ha olcsóbb, az nem lenne baj :D ).


Előre is köszönöm.



2014. dec. 29. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Én is éppen videó kamerát akarok venni és hónapok óta nézegetem üzletekben interneten úgy érzem mindent tudok!

Én amondó vagyok hogy amire az van írva 3 megapixel 720p dv digitális videókamera flash az az alsó határ az olyan 6000 ft! Ez nagyon egyszerű készülék viszont ezért az árért nem egyszerű a beszerzés! Amit magyarországon üzletekben 50000 ft értékben árusítanak kivétel nélkül magas minőségű korszerű eszközök (Legalább is az ellenkezőjére bizonyíték még nincs) De ha nem fontos számodra a kinézet javaslom hogy videóképes fényképező gépet vegyél- mert magas minőséget kapsz elfogadható áron! A legolcsóbb egy fuji gép volt 13000-ért vigyázz vele kérdezd meg hogy van e benne mikrofon mert 25000 alattiban nem igen raknak! Természetesen itt is van ami nehezen beszerezhető 3000-ft ért annyit tud mint a 80000 ft-s készülék csak más cég gyártja!

Ha a minőségre hajtasz az euronicsban 100000 ért van egy sony az még 80 év múlva is korszerű lesz illetve korszerűsíthető! Minden készüléknek van tervezett elavulási ideje a sony 20 évtöl intul.

2014. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2014. dec. 30. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is már vagy négy éve figyelem a kamerákat, de még várok. Az biztos, hogy no name kamerát fogok venni, mert ugyanazt a minőséget kapod meg féláron. Eleve Kínából jön az összes kamera egy gyártósorról, csupán a vásárlói igény határozza meg, hogy milyen márkát ragasztanak rá. Meg a mostaniak még nem tudják a 4K-ás febontást sem, úgy hogy csak vegye meg más a Full HD-ét ami már is elavult technológia, csak sokan még nem tudják, de majd megbánják. Nem kell elhamarkodni a vásárlást, én kivárok....
2014. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!